Nasze usługi

Z nami bez problemów zawsze dojedziesz na czas

Naprawa układu wydechowego

Jazda samochodem z dziurawym układem wydechowym do przyjemnych nie należy. W kabinie jest bardzo głośno, a z powodu większego hałasu silnikowi nie przybywa mocy. Dlatego nie ma co zwlekać z naprawą. Sprawę można załatwić na kilka sposobów.

Jeśli masz jakiś problem z tłumikiem lub układem wydechowym w swoim samochodzie, to zapraszamy do naszego serwisu, oddaj auto w ręce specjalistów.

Pierwszy doraźny, polecany tylko w nagłych sytuacjach to zakup specjalnej taśmy, która uszczelnia przedmuch. Jednak skuteczność takiej naprawy jest niewielka, więc można ją polecić tylko w awaryjnych sytuacjach, aby w miarę komfortowo dotrzeć do celu podróży. Drugi sposób to zaspawanie dziury. Nie zawsze jednak naprawa jest skuteczna, gdyż w wielu przypadkach rura lub tłumik są tak przerdzewiałe.

Najbardziej polecanym sposobem naprawy jest po prostu zakup nowego tłumika. Wydatek będzie większy, ale i trwałość większa. Na rynku jest bardzo szeroka oferta i do większości samochodów mamy wybór spośród kilku producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

scroll up