Nasze usługi

Z nami bez problemów zawsze dojedziesz na czas

Naprawa układu zawieszenia

Układ zawieszenia w aucie to skomplikowany system, który podczas użytkowania po prostu się zużywa. Jeśli potrzebujesz jego diagnozy, a możliwe, że również naprawy, zapraszamy do naszego serwisu. Postaramy się pomóc najlepiej, jak tylko umiemy.

Czujesz dyskomfort podczas jazdy? nie czekaj przyjedź do naszego serwisu, postawimy diagnozę zapraszamy na naprawę układu zawieszenia.

Nasi pracownicy dokonają szczegółowego przeglądu zawieszenia Twojego auta, a jeżeli zaistnieje taka konieczność, wymienią zużyte elementy w Twoim samochodzie. Ma to kluczowe znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa na drodze. Dlatego to, fachowcy dokładnie przyjrzą się wahaczom, łącznikowi stabilizatora, tulejom wahacza, sworzniowi wahacza i ocenią poziom zużycia tych części.

Jeśli odczujesz podczas jazdy samochodem jakiekolwiek objawy zużycia poszczególnych elementów zawieszenia, czyli np. nieprawidłowe zachowanie auta podczas wykonywania manewru skręcania, głośne „stuki” oraz szarpanie pojazdu podczas ruszania, nierówną pracę kół lub po prostu zauważysz uszkodzenie któregoś elementu zawieszenia, możliwie jak najszybciej udaj się do naszego serwisu.

scroll up